Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?

Bionluk Blog

Blog Anasayfaya Dön
23.02.2016 24
Küçük İşletmeler İçin Freelancer Neden Daha Mantıklı?

Sadece belli dönemlerde bazı projeleri hayata geçirmek için çalışana ihtiyaç duyuyorsanız neden tam zamanlı bir çalışanı işe alasınız ki? Ya da neden çözüm ortaklığı yapmak adına diğer şirketlere yüklü miktarlarda paralar ödeyesiniz?

Küçük işletmelerin freelance çalışanlar ile el sıkışarak projelerini hayata geçirmeleri 5 kat daha mantıklıdır. İşte o 5’ler:

Web tasarımından yazılıma, içerik üretiminden seslendirmeye, animasyon video’lardan yaratıcı hediyelere kadar birçok farklı alanda yaratıcılığını konuşturan freelancer’lara ulaşabileceğiniz adres: Bionluk.

Binlerce yetenekli freelancer ile çalışma fırsatı yakalamak için siz de kayıt olun.

Yorumlar
Türkiye'de Freelance çalışanların maddi manevi tüm haklarını koruyarak, gelir elde etmesini sağlayan Bionluk'a teşekkür ediyoruz.
Bionluk ile Freelance işlerim ağırlık kazandı.
Teşekkürler bionluk
Cok guzel infografik olmus.
İyi ki varsın Bionluk!
burdaki veriler türkiye pazarını asla yansıtmamaktadır, gerek satıcı gerek alıcı olarak deneyimle sabittir. türkiyede ki freelancerlarla dış pazardaki freelancerların iş ahlakı ve güvenilirliği ve iş kalitesi arasında uçurumlar var. kültürümüze ve ülke dinamiklerine işlemiş vasatın altındaki iş ahlakı yüzünden hiç bir işi kaliteli yapmadığımız için toplum olarak türkiyede freelancerlara olan ihtiyacın büyüme eğrisi kısa vade de dalgalanmakta, uzun vade de ise aşağı bir çizgi oluşturmaktadır. "Ucuz etin yahnisi olmaz."
Teşekkürler Bionluk. Bu yazı tüm egoist patronlara, yanındaki gözlüklü-boyalı barbi bebeklere ve menfaat uğruna durmaksızın yağlama yıkama yapan tüm sanayi elemanlarına gelsin. Özgür çalışmayı, özgün çalışmayı seviyoruz.
Seni de seviyoruz :)
Diğer sistemlere göre freelance çalışanları daha çok önemseyen ve koruyan bionluk'a teşekkürler...
Güzel muhabbet
Harika makale olmuş. Teşekkürler Bionluk
Açık ve Net
Harika bir paylaşım olmuş, uygun fiyatlı kaliteli çözümler arayanlar için buradayım.
Bizi çok iyi ifade eden bu paylaşım için çok teşekkürler bionluk.com :)
ŞAD İNŞAAT , biz web sitelerimiz için ; bionluk.com üzerinde onlarca iş satın aldık hiçbirinde de sorun yaşamadık. bionluk.com ve çalıştığım tüm arkadaşlara bir kez daha teşekkür ederim.
Mantıklı bir oluşum helal olsun zira bir logo yaptırmak için burnundan kıl aldırmayanlara kapak olmuş bu site.
sadece işi düşüp iş yaptırdığı ve yaptırdığı iş başına küçük meblağlar ödemek istediği için.
güzel bir paylaşım olmuş...
güzel anlatım :)
infografik harika :)
Süper Bir Çalışma Ellerinize Sağlık. Teşekkürler Bionluk :)
Safircup Karton Bardak olarak burayı keşfettik bundan sonra çoğu çalışmayı buradaki arkadaşlarla yapacak gibiyiz şu an 3 işi vermek üzreyiz
Bionluk candır :)
infografik çok dolu ve kaliteli olmus.
Bionluk! Adamın Dibisin