Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?

Ben, sizinle canlı mülakat yaparak, hazırlanmanızı sağlarım.

İş & Yönetim / Danışmanlıklar

Ürün Hakkında

İş görüşmesi için teklif aldınız, bu çok güzel bir haber, tebrikler! Ama şimdi heyecan başladı, karnınızdaki ağrıları nasıl durduracağınızı bilemiyorsunuz. Stres seviyeniz tavan yaptı ve CV'nizdeki her detayı okudukça daha da karıştırmaya başladınız.

İnanın sizi çok iyi anlıyorum. Şunu söyleyerek biraz olsun rahatlatmaya çalışayım, bu bütün herkeste böyle oluyor. Peki çözümü yok mu? Elbette var, bol bol pratik yapmak ve birçok farklı iş görüşmesine gitmek. Ama bu zaman demek, üstelik gerçekten o kadar şirketin sizi çağırmasını mı bekleyeceksiniz? Hem kariyeriniz için dönüm noktası olabilecek böyle bir konuda hazırlanma kısmını gerçek bir iş görüşmesine bırakmak size göze alabileceğiniz bir risk gibi mi geliyor?

Bugünkü gibi rekabetçi bir pazarda deneme yapmak çok önemlidir. İşte şimdi size bunu yapabileceğiniz bir fırsat sunmak istiyorum.


  • Gelin gerçek bir Şirket'in toplantı odasında gerçek yöneticilerle canlı bir görüşmeye katılın.
  • Sonuç olarak olumsuz bir yansıması olmadan, gerekli geri bildirimleri alın ve asıl görüşmede başarı oranınızı artırın.

Şimdilik sadece İzmir'de olanlar için bu fırsatı sunabiliyoruz.

Tek yapmanız gereken CV'nizi 1 hafta öncesinden bizimle paylaşıp bir randevu almak ve hangi tip iş başvurusunda bulunacağınıza dair bize önceden bilgi vermek.

Görüşme sonrasında size bizim gördüğümüz ve geliştirilmesi gereken noktalara değinilecek. Kariyeriniz açısından, destek verebileceğimiz sorularınız yanıtlanmaya çalışılacaktır. 

Amacımız her ne kadar sizin işe girmenizi sağlamaya çalışmak olsa da, yapılan bu çalışma ile hiçbir şekilde bir söz veya bir garanti veremiyoruz. Lütfen bunu da en başından bilerek ve kabul ederek buradan satınalma işlemini gerçekleştirin.

İŞ ADEDİ:
-
Yeni Geldi
1
Günde Teslim
0
Aktif Sipariş
1

oztaso

(1)

Seviye 1

En son 4 ay önce görüldü.

Kurumsal hayatta elde ettiğimtecrübelerimi paylaşmak ve size yardımcı olmak istiyorum.

Profile Git


İlgili Başlıklar
  • iş görüşmesi
  • mülakat
  • camlı görüşme
  • kariyer