Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
safaktozar
En son 2 saat önce görüldü.
(1072)

Süper Satıcı

98%
Olumlu Yorum(1072)
44
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
32dakika
Ortalama Yanıt Süresi
İstanbul
Şehir
---- Profesyonel grafik tasarımcı, geliştirici, şirket sahibi. Bionluk.com lider satıcısı. ----

En çok satış yaptığı iş

safaktozar kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

13 saat önce
7 inci logomuz oldu ve herzamki gibi basarali bir calisma. elinize saglik safak bey.
3 gün önce
benim gibi zor beğenen birine sabırla tahammül ettiğiniz için çok teşekkürler elinize sağlık
4 gün önce
Logo calışmasının kapsamlı olmasına rağmen oldukca basarılı bir çalışma cikardı. Her isteğimize yerinde ve olumlu bir sekilde geri donus yapmasının yanı sıra oldukca feedback e acık bir tutum sergilemesi aradaki iletişimi cok kolaylaştırdı. Well-done!
1 hafta önce
HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. ELİNİZE SAĞLIK. MUHTEŞEM OLMUŞ.
2 hafta önce
Öncelikle bizim gibi çok zor beğenen ve daha önce birkaç tasarımcı ile anlaşamamış bir hukuk bürosunu memnun etmek için saatlerce sayfalarca sabırla çözüm üreten Şafak beye teşekkür ediyorum. Yorumlarda yazılanların kat kat fazlasını hak ediyor,süpeötesi
2 hafta önce
Hızlı ve tam istenildiği gibi teslimat. Kaliteli iş için çok teşekkür ederim.
2 hafta önce
Teşekkürler
2 hafta önce
Ve yine bir Harika calisma, elinize Saglik....
3 hafta önce
Safaktozar Bey efendinin firmamız için hazırlamış olduğu logo tasarımları ve muhteşem hediyeleri için çok çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca defa defa istediğimiz değişiklikler için bize göstermiş olduğu sabrına biz de defaatle teşekkür ediyoruz. Başarılar..
3 hafta önce
Şafak ile hızlı geri dönüşü ve anlayışlı iletişimi sayesinde çok rahat çalıştık. Sonuçta içimize sinen bir iş ortaya çıktı. Konuyla ilgili bir ihtiyacınız olursa Şafak'la çalışmanızı tavsiye ederim.
14 saat önce
Arkadaşla bu ikinci çalışmamız oldu. İkisinde de çok başarılı işler çıkarttı. İnşaAllah bundan sonra çalışmamız sürecek. Kendisine Teşekkür, Tüm Kullanıcılara da Arkadaşı Tavsiye ediyorum.
3 gün önce
1 hafta önce
Çok güzel bir çalışma oldu . Teşekkürler
1 hafta önce
harika bir çalışma oldu firma logomuz için anlattığım her şey logoya gayet başarılı bir şekilde yansıdı. başarılar dilerim
2 hafta önce
Çok ilgili, düzgün ve saygılı bir arkadaş, işini biliyor ve güzel çalışmalar yapıyor. Kendisiyle çalışmanızı öneririm.
2 hafta önce
Şafak bey ile yaptığım ilk işimdi, kendisinden o kadar memnun kaldım ki bunu anlatmaya 266 karakter yetmez. Gerek ilgili bir satıcı olması, gerek ise işini layığı ile yapması kendisini vazgeçilmez kılıyor, teşekkür ederiz.
2 hafta önce
Yine bir olumlu calisma, ve yine harika. Elinize saglik safa bey. Sonsuz tavsiye edilecek bir arkadas.
2 hafta önce
Şafak Tozar'ı bir arkadaşım önerdi çok güzel bir tasarım ile geri dönüş yaptı ne kadar değiştirsek te o tasarımı her anlamıyla pürüzsüz bie şekilde çıkardığı için ilk yaptığı tasarımda karar kıldık eline koluna sağlık .
3 hafta önce
İlk olarak kesinlikle çok karakterli birisin. Karakterin işine ve profesyonelliğine kesinlikle yansımış. Güven, saygı, sabır ve emek. Karşılığında bize sunmuş olduğun mükemmel sonuç. Tekrar tekrar eline, emeğine sağlık. Başarıların daim olsun.
3 hafta önce
Logo yaptırıp 100 liranın altında mı olsun istiyorsunuz? Olmaz her küçük bir rica, her küçük bir değişiklik için yardımcı olan tasarımcının yaratıcılığı, program kullanım becerisi, iletişimi kaliteli bir hizmeti ancak bu fiyatlara olabilirdi. Teşekkürler