Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
Hakkımızda

Çağa Uygun İş Anlayışı

Bionluk olarak kuruluş amacımız, yetenekli ve tecrübeli freelance çalışanları doğrudan alıcıyla buluşturmak.

Teknolojinin ve internetin gelişmesiyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de değişen iş modeli ile artık kişiler evlerinden, stüdyolarından, kafelerden, kısacası istedikleri her yerden yeteneklerine ve uzmanlık alanlarına göre iş üretip, kazanç elde edebiliyorlar.

Biz de iş sunanları ve iş arayanları birbirleriyle buluşturacak kolay ve hızlı bir platform olan Bionluk’u hayata geçirerek, çağa uygun yeni trend iş arama ve üretme sürecine katkıda bulunuyoruz.

Fikirlerin İşe Dönüştüğü Yaratıcı Alanlar

Bionluk’ta video&animasyonlardan internet reklamcılığına, web tasarımından yazılıma, metin yazarlığından seslendirme ve dublaja, her türlü grafik tasarım işlerinden organizasyon planlamaya kadar birçok alanda iş üreten freelance çalışanların profillerinde, ürettikleri işlerle ilgili bilgiler mevcut.

Artık firmanız için yaptırmak istediğiniz animasyon video ya da içerik, tasarım ve yazılım adına yenilemek istediğiniz web siteniz için reklam ajanslarına yüklü miktarlarda para ödemenize gerek yok. Ya da basit bir santral seslendirmesi için ses ajanslarından size aylar sonra iş teslim etmelerini beklemek zorunda değilsiniz. Bionluk’ta yer alan uzmanlarla direkt iletişim kurarak, istediğiniz alanda hızlı, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Kendinizin ve Sevdiklerinizin Hayatını Renklendirin

Ana haber bülteni sunumu görüntüsüyle sevgilinize benzersiz bir jest yapmak, yetenekli karikatüristlere sevdiklerinizin karikatürünü çizdirip onlara en özel günlerinde eşsiz bir hediye vermenin ayrıcalığını yaşamak ya da partileriniz için özel kostümler tasarlatmak gibi orijinal fikirlerinizi Bionluk’taki konusunda uzman yaratıcı kişiler sayesinde hayata geçirebilirsiniz.


Sistem hakkında detaylı bilgi için yardım sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim:

Bionluk Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic. A.Ş.

Adres: Kolektif House Levent. Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No: 5 Levent, İstanbul

Telefon: 0 544 696 86 06

E-posta: [email protected]

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi Numarası: 1760406102

Ticaret Sicil No: 937757

Daha hızlı bir şekilde yardım almak için üye girişi yapıp Destek Hattı’na yazmanız yeterli.