Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
eydart
En son 2 saat önce görüldü.
(382)

Süper Satıcı

100%
Olumlu Yorum(382)
10
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
56dakika
Ortalama Yanıt Süresi
Ankara
Şehir
EydArt Tanıtım Hizmetleri | 17 Yıllık Tecrübe | Farklı Düşün Farklı Kal !

En çok satış yaptığı iş

eydart kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

1 hafta önce
başarılı ve özverili çalışma için teşekkürler. tarif edilenin gerçeğe dönüşmesini görmek mutluluk ve heyecan verici.
2 hafta önce
Çalışmaya başladığınız ilk andan itibaren ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlıyorsunuz. Hoş sohbeti, mütevazi kişiliği, teknik bilgi ve donanımı ile alternatif çözümler üreterek karşılıyor sizleri. Kendisine bu süreçte ne kadar teşekkür etsem azdır.
4 hafta önce
İstediklerinizi iyice anlatırsanız karşılığını alırsınız çok başarılı ve ilgili
1 ay önce
2. işimizde çalıştık, her zamanki gibi başarılı.
1 ay önce
MEMNUNİYET VERİCİ BİR ÇALIŞMAYDI. BU TARZ İŞLERDE GÖZÜM ARKADA KALMAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞABİLECEĞİM BAŞTA ERKAN BEY OLMAK ÜZERE BİONLUK.COM A TŞK LER...
1 ay önce
İşini 4/4 lük yapan güvenilir bir arkadaş. Projenin her aşamasında çok ilgiliydi. Çalışmasından dolayı teşekkür eder bol kazançlar dilerim kendisine. Yeni projelerde görüşmek üzere.
2 ay önce
İşin başından sonuna bilgilendirici, işi sadece bir kurumsal kimlik hazırlamak olarak görmediği gibi hikayesini de merak ederek kafanızdakini çalışmaya yansıtmaya çalışan bir beyefendi. Tavsiye ederim.
2 ay önce
Kafamıza takılan soru ve değişiklikleri sabırla dinledi ve yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.
2 ay önce
Hızlı ve çözümcü bir tasarımcı. 2. işimizi yaptık. Yine çok memnun kaldık. 3. işimizde görüşmek üzere... Çok teşekkür ederiz.
2 ay önce
Benim 2. gönderdiğim iş oldu, ilk başta terettüdüm vardı, en azından denemiş oluruz demiştim. Sonrasında gördüm ki gerçekten profosyonel bir çalışma yapıyor ve ilgisi de cabası oluyor. 2. işi de gönderdim ve son derecede memnun kaldım. Pişman olmazsınız..
2 hafta önce
başarılı ve özverili çalışma için teşekkürler.
3 hafta önce
Bugüne kadar gördüğüm en iyi logo tasarımcısı: EYDART. Yaptırdığım kaçıncı iş bilmiyorum ama asla sonuncu iş olmacak. Gözüm kapalı güveneceğim tek tasarımcı
4 hafta önce
Her Zamanki gibi mükemmel Sonuç Aldık Çok Teşekkür Ederim..
1 ay önce
ERKAN Bey ile yapmış oldugumuz ikinci işimiz.Kendisini tekrar tebrik ediyorum,ne istedigimizi iyi anlayıp hızlı çözümler sunmakta.Harikasın eydart :))
1 ay önce
Birlikte çalıştığımız 2.projemizide, zamanın kısıtlı olmasına rağmen tam zamanında kusursuz şekilde teslim ettiniz. İlgi ve alakanız,yaratıcı bakış açınız için tekrar teşekkürler...
1 ay önce
Kafamin icerisinde hayal ettigim ne varsa cizime doken harika insan. Cok yetenekli, profesyonel ve calismasi cok zevkli biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yeni projelerde calismak dilegiyle... Milyon kadar tesekkurler :)
2 ay önce
Çalışması keyifli,yaratıcı ve çözümleyiciydi.3 yere logo tasarımı/kurumsal kimlik hazırlattık.Bizi ve yaptığımız iş yansıtan özgün çalışmalar gelmemişti.Gelen alternatif çalışmaların hangisini seçeceğimize çok zor karar verdik.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
2 ay önce
Süper bir çalışma oldu emeğine ve yüreğine sağlık
2 ay önce
Tüm samimiyetimle söylüyorum ki erkan bey'i bionluk'ta tek geçerim , bu kadar profesyonel bu kadar ilgili bir satıcı gerçekten ender bulunur. Şiddetle tavsiye ederim düşünmenize bile gerek yok.
2 ay önce
Bu ikinci işimiz ve yine çok iyi bir sonuç aldık, memnuniyet garantili diyebilirim. Teşekkürler.
Satıcının Cevabı: Yusuf Bey, bu çalışma en çok zevk aldığım çalışmalardan biriydi. Sizinle çalışmak zaten ayır bir keyifli. Değerli yorumunuz, övgüleriniz ve her zaman benimle çalışmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar.