Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
eydart
En son 4 saat önce görüldü.
(411)

Süper Satıcı

100%
Olumlu Yorum(411)
8
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
25dakika
Ortalama Yanıt Süresi
Ankara
Şehir
EydArt Tanıtım Hizmetleri | 17 Yıllık Tecrübe | Farklı Düşün Farklı Kal !

En çok satış yaptığı iş

eydart kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

1 gün önce
Çok teşekkürler yine güzel bir çalışma oldu artık hiç düşünmeden siparişi geçiyorum ve düşünmüyorum teşekkürler..
2 hafta önce
Gerçekten harika ve kaliteli bir çalışma ile verdiğim işi başarılı şekilde teslim aldım. Oldukça etkileyici ve tatmin edici görsel çalışması bizi hemen etkiledi. Diğer görsel isteklerimizi de artık kendisi ile burada yaptırma gayretindeyiz :D
3 hafta önce
Elinize,fikrinize,emeğinize sağlık.. 7.ci başarılı logo çalışmamız.. Devamı gelecek.. Ne istediğini bilene en iyiyi sunacağını düşündüğüm başarılı bir grafiker.. Şiddetle tavsiye ediyorum.
4 hafta önce
Güzel bir çalışmaydı.
1 ay önce
Erkan beye ilgi alakasından dolayı ÇOK.... teşekkür ederim. Gerçekten işinin hakkını veren bir arkadaş bir çok işi beraber yaptık daha bir çok işte beraber olacağımızı biliyorum.Saygılar iyi çalışmalar.
1 ay önce
10 yıldan fazla bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. En az 20 farklı tasarımcı ile freelance çalışmışızdır ancak, bu denli işine özen gösteren ve istediğiniz işin kat kat fazlasını size veren biriyle öncesinde karşılaşmadık. Teşekkür ederiz
1 ay önce
Gerçekten işini hakkını veren bir arkadaş, teşekkür ederim.
1 ay önce
Çok başarılı bir çalışma oldu . Erkan beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Tıkandığımız bazı noktalarda erkan beyin tecrübelerinden de faydalandık. Bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Emin olun doğru yerdesiniz...
1 ay önce
güzel bir iş ortaklığı oldu, olumlu sonuçlar almanız için mutlaka çalışmanız gerekmektedir, ellerinize sağlık
2 ay önce
Çok teşekkür ederim. Büyük bir titizlikle harika bir iş ortaya çıktı. Aklımdaki sadelik, şıklık ve minimal tasarım özenle yapıldı. Mutlaka birlikte çalışmanız gereken işinde uzman bir arkadaş.
3 gün önce
Teşekkür ederim.
2 hafta önce
çok teşekkür ederim. ellerine sağlık. her zamanki gibi harika olmuş.
4 hafta önce
Kendiniz ile aynı balansı yakalayacak birisini arıyorsanız Erkan Bey doğru adres. İşini severek yaptığını hissedebiliyorsunuz. Zaten bu durum çıkan ürünlerin kalitesinden de belli oluyor. Siz hayallerinizi anlatın ve gerisini ona bırakın.
4 hafta önce
Sizinle çalışmak vede sonucunda ortaya çıkan iş çok guzel. Küçük birkaç isteğimizin geri dönüşünü beklentimizin üstünde yaptınız, elinize sağlık, mutlaka diğer işlerimizde de düşünmeden sizden destek isteyeceğiz. İlginiz için çok teşekkürler...
1 ay önce
emekler, ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. yapılan işin kalitesi her zamanki gibi mükemmel. işini hakkıyla yapan ve görüş ve önerileri ile de size yol gösterebilen bir insan olarak bence herkes eydart ı tercih etmeli.
1 ay önce
Tek kelimeyle özgün mükemmel işçilik emekleri için Erkan bey'e çok teşekkürler.
1 ay önce
Herzamanki gibi çok başarılı bir çalışmayı teslim aldım Erkan bey elinize sağlık,İyi çalışmalar.
1 ay önce
Erkan Beyle çalışmak bizim için son derece keyifliydi. İsteklerinizi sonuna kadar dinleyip harika sonuçlar ortaya çıkarıyor. Titizlikle güzel çalışmalar almak istiyorsanız bizce doğru yerdesiniz. Bütün uğraşları için çok teşekkür ederiz.
2 ay önce
3.işimizide yaratıcı şekilde çözümleri, sorunsuz ve hızlı şekilde teslim aldık. Gönül rahatlığı ile işinizi teslim edebilirsiniz.Kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkürler emeğiniz için.
2 ay önce
Çok uzun cümleler yazmaya gerek. Tek kelimeyle harika. Hızlı, çözüm odaklı ve yaratıcı.