Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
eydart
En son 2 saat önce görüldü.
(394)

Süper Satıcı

100%
Olumlu Yorum(394)
7
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
18dakika
Ortalama Yanıt Süresi
Ankara
Şehir
EydArt Tanıtım Hizmetleri | 17 Yıllık Tecrübe | Farklı Düşün Farklı Kal !

En çok satış yaptığı iş

eydart kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

1 hafta önce
3.işimizide yaratıcı şekilde çözümleri, sorunsuz ve hızlı şekilde teslim aldık. Gönül rahatlığı ile işinizi teslim edebilirsiniz.Kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkürler emeğiniz için.
2 hafta önce
Çok uzun cümleler yazmaya gerek. Tek kelimeyle harika. Hızlı, çözüm odaklı ve yaratıcı.
1 ay önce
ERKAN BEYE HERŞEYDEN ÖNCE SABRI VE ÇALIŞMA AZMİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM. İLK DEFA İNTERNET ÜZERİNDEN BİR ÇALIŞMA YAPTIM İNANILMAZ MEMNUM KALDIM VE TÜM ÇALIŞMALARIMI ERKAN BEY'LE DEVAM EDİYORUM. BAŞARILAR DİLİYORUM...
1 ay önce
Çok başarılı bir çalışma oldu.. Teşekkür ediyorum. Bundan sonra benzer ihtiyacım olursa aynı kişi ile çalışacağım... Selamlar
1 ay önce
bionlukta bir numara, yaptığı işler bion numara. Erkan Bey ile yaptığımız ikinci çalışmada da başarılı sonuçlar ortaya çıktı. ilk başta benim gibi kararsız ve buraya güvenmeyen kişiler için faydalı olur umarım sonrasında istediğiniz karşılığı alacaksınız.
1 ay önce
Çok güzel bir çalışma oldu. Beklemediğimiz sürpriz çalışmalar için de çok teşekkür ederiz.
2 ay önce
başarılı ve özverili çalışma için teşekkürler. tarif edilenin gerçeğe dönüşmesini görmek mutluluk ve heyecan verici.
Satıcının Cevabı: Kadir Bey, sağolun övgülerinizle beni onore ettiniz. Değerli yorumunuz ve her işinizde benimle çalışmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar.
2 ay önce
Çalışmaya başladığınız ilk andan itibaren ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlıyorsunuz. Hoş sohbeti, mütevazi kişiliği, teknik bilgi ve donanımı ile alternatif çözümler üreterek karşılıyor sizleri. Kendisine bu süreçte ne kadar teşekkür etsem azdır.
2 ay önce
İstediklerinizi iyice anlatırsanız karşılığını alırsınız çok başarılı ve ilgili
2 ay önce
2. işimizde çalıştık, her zamanki gibi başarılı.
1 hafta önce
Çok teşekkür ederim. Büyük bir titizlikle harika bir iş ortaya çıktı. Aklımdaki sadelik, şıklık ve minimal tasarım özenle yapıldı. Mutlaka birlikte çalışmanız gereken işinde uzman bir arkadaş.
2 hafta önce
Gerçekten işinin ehli biri. Çok memnun kaldık. Tavsiye ediyoruz.
1 ay önce
İnternetten çok araştırdım bu iş nasıl olacak diye ve Erkan Bey le tanıştık. Çok ilgili ve bilgili bir arkadaş. Aklınızda ne istediğinizi belirlediyseniz, bunları, yazabiliyorsanız, O da size istediğiniz çalışmyı düzeltmesiz verebileck kadar yetenekli .
1 ay önce
Çok teşekkür ederiz, Profesyonel grafik denilince aklıma gelen isimdir Erkan bey :)
1 ay önce
İnsanın vermiş olduğu paraya alacağı hizmet bu kadar mı özgün ve profesyonel olur ?Olmaz diyordum ama Erkan Bey ile olurmuş, bunu yaptığınız çalışma ile çok güzel ortaya çıkardınız. İlgi ve alakanız için gerçekten çok teşekkür ederim.
1 ay önce
Harika bir tasarımcı. İlk başta çok tedirgin olmuştum acaba istediğim gibi bişey olacak mı diye. Fakat ilerleyen süreçte çok beğendiğimiz çalışmalar yaptı ve gerçekten çok yardımcı oldu. Aldığı ücreti fazlasıyla hakeden biri. Herkese tavsiye ederim.
2 ay önce
başarılı ve özverili çalışma için teşekkürler.
Satıcının Cevabı: Kadir Bey, değerli yorumunuz, övgüleriniz ve her zaman benimle çalışmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar.
2 ay önce
Bugüne kadar gördüğüm en iyi logo tasarımcısı: EYDART. Yaptırdığım kaçıncı iş bilmiyorum ama asla sonuncu iş olmacak. Gözüm kapalı güveneceğim tek tasarımcı
2 ay önce
Her Zamanki gibi mükemmel Sonuç Aldık Çok Teşekkür Ederim..
3 ay önce
ERKAN Bey ile yapmış oldugumuz ikinci işimiz.Kendisini tekrar tebrik ediyorum,ne istedigimizi iyi anlayıp hızlı çözümler sunmakta.Harikasın eydart :))