Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
eydart
En son 5 saat önce görüldü.
(375)

Süper Satıcı

100%
Olumlu Yorum(375)
9
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
1saat
Ortalama Yanıt Süresi
Ankara
Şehir
EydArt Tanıtım Hizmetleri | 17 Yıllık Tecrübe | Farklı Düşün Farklı Kal !

En çok satış yaptığı iş

eydart kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

6 gün önce
ERKAN Bey ile yapmış oldugumuz ikinci işimiz.Kendisini tekrar tebrik ediyorum,ne istedigimizi iyi anlayıp hızlı çözümler sunmakta.Harikasın eydart :))
1 hafta önce
Birlikte çalıştığımız 2.projemizide, zamanın kısıtlı olmasına rağmen tam zamanında kusursuz şekilde teslim ettiniz. İlgi ve alakanız,yaratıcı bakış açınız için tekrar teşekkürler...
2 hafta önce
Kafamin icerisinde hayal ettigim ne varsa cizime doken harika insan. Cok yetenekli, profesyonel ve calismasi cok zevkli biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yeni projelerde calismak dilegiyle... Milyon kadar tesekkurler :)
4 hafta önce
Çalışması keyifli,yaratıcı ve çözümleyiciydi.3 yere logo tasarımı/kurumsal kimlik hazırlattık.Bizi ve yaptığımız iş yansıtan özgün çalışmalar gelmemişti.Gelen alternatif çalışmaların hangisini seçeceğimize çok zor karar verdik.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
1 ay önce
Süper bir çalışma oldu emeğine ve yüreğine sağlık
1 ay önce
Tüm samimiyetimle söylüyorum ki erkan bey'i bionluk'ta tek geçerim , bu kadar profesyonel bu kadar ilgili bir satıcı gerçekten ender bulunur. Şiddetle tavsiye ederim düşünmenize bile gerek yok.
1 ay önce
Bu ikinci işimiz ve yine çok iyi bir sonuç aldık, memnuniyet garantili diyebilirim. Teşekkürler.
1 ay önce
Teşekkürler
1 ay önce
Erkan Bey'e herşey için çok teşekkür ederim. Bu 2. çalışmamızdı Güvenle ve hiç düşünmeden sipariş veriyorum :) Teşekkürler :)
2 ay önce
Ellerinize sağlık Erkan bey, tekrardan sizin ile çalıştığımız için çok memnunuz :)
1 hafta önce
MEMNUNİYET VERİCİ BİR ÇALIŞMAYDI. BU TARZ İŞLERDE GÖZÜM ARKADA KALMAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞABİLECEĞİM BAŞTA ERKAN BEY OLMAK ÜZERE BİONLUK.COM A TŞK LER...
2 hafta önce
İşini 4/4 lük yapan güvenilir bir arkadaş. Projenin her aşamasında çok ilgiliydi. Çalışmasından dolayı teşekkür eder bol kazançlar dilerim kendisine. Yeni projelerde görüşmek üzere.
3 hafta önce
İşin başından sonuna bilgilendirici, işi sadece bir kurumsal kimlik hazırlamak olarak görmediği gibi hikayesini de merak ederek kafanızdakini çalışmaya yansıtmaya çalışan bir beyefendi. Tavsiye ederim.
1 ay önce
Kafamıza takılan soru ve değişiklikleri sabırla dinledi ve yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.
1 ay önce
Hızlı ve çözümcü bir tasarımcı. 2. işimizi yaptık. Yine çok memnun kaldık. 3. işimizde görüşmek üzere... Çok teşekkür ederiz.
1 ay önce
Benim 2. gönderdiğim iş oldu, ilk başta terettüdüm vardı, en azından denemiş oluruz demiştim. Sonrasında gördüm ki gerçekten profosyonel bir çalışma yapıyor ve ilgisi de cabası oluyor. 2. işi de gönderdim ve son derecede memnun kaldım. Pişman olmazsınız..
1 ay önce
Teşekkürler.
1 ay önce
Bu işi yaptırmadan önce bu kadar mutlu ve menun olacağımı tahmin etmezdim. Sadece örnek çalışma maksatlı sipariş vermiştim ama işin sonunda beni fazlasıyla tatmin eden bir çalışma oldu. İlgi alak ve profosyonellik de cabası. Herkese şiddetle tavsiye ederi
2 ay önce
Çok güzel bir çalışma oldu, Erkan Bey çok nazımızı çekti kendisine teşekkür ediyoruz. Tekrar çalışmakta tereddüt etmeyeceğimiz birisi.
2 ay önce
Kurumsal kimlik çalışmasındada bizi çok mutlu eden çalışmalar hazırlayan Erkan Bey çok teşekkürler ,çok yaratıcı ve elit bir çalışma oldu ellerinize sağlık...