Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
eydart
En son 2 saat önce görüldü.
(371)

Süper Satıcı

100%
Olumlu Yorum(371)
11
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
1saat
Ortalama Yanıt Süresi
Ankara
Şehir
EydArt Tanıtım Hizmetleri | 17 Yıllık Tecrübe | Farklı Düşün Farklı Kal !

En çok satış yaptığı iş

eydart kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

3 saat önce
Kafamıza takılan soru ve değişiklikleri sabırla dinledi ve yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.
6 gün önce
Hızlı ve çözümcü bir tasarımcı. 2. işimizi yaptık. Yine çok memnun kaldık. 3. işimizde görüşmek üzere... Çok teşekkür ederiz.
2 hafta önce
Benim 2. gönderdiğim iş oldu, ilk başta terettüdüm vardı, en azından denemiş oluruz demiştim. Sonrasında gördüm ki gerçekten profosyonel bir çalışma yapıyor ve ilgisi de cabası oluyor. 2. işi de gönderdim ve son derecede memnun kaldım. Pişman olmazsınız..
2 hafta önce
Teşekkürler.
3 hafta önce
"DENEMEDEN OLMAZ" Dışarıdan bakarak Anlayamazsınız anım sayamazsınız. Deneyin ve görün o harika grafiker ERKAN Beyi. Sadece işinizi yapmakla kalmaz kuruma kurumsallık katar. TEŞEKKÜR EDERİZ. Eline koluna sağlık
3 hafta önce
Erkan Bey'e herşey için çok teşekkür ederim. Bu 2. çalışmamızdı Güvenle ve hiç düşünmeden sipariş veriyorum :) Teşekkürler :)
1 ay önce
Ellerinize sağlık Erkan bey, tekrardan sizin ile çalıştığımız için çok memnunuz :)
1 ay önce
Çok teşekkürler tekrar yeni bir işi daha en güzel ve hızlı şekilde teslim aldım diğer işlerde görüşmek üzere..
1 ay önce
Çok dikkatli ve ayrıntılı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim,Beklediğimden çok daha güzel şeyler çıktı ortaya,Herkese tavsiye ederim,hayal kırıklığına uğratmayacak çalışmalar,Eline Sağlık....
2 ay önce
Her defasında farklı çalışmalarla benzersiz heyecana kapılmanın müthiş sonucu. Mükemmel iş ve ilgi.
20 saat önce
Süper bir çalışma oldu emeğine ve yüreğine sağlık
1 hafta önce
Tüm samimiyetimle söylüyorum ki erkan bey'i bionluk'ta tek geçerim , bu kadar profesyonel bu kadar ilgili bir satıcı gerçekten ender bulunur. Şiddetle tavsiye ederim düşünmenize bile gerek yok.
2 hafta önce
Bu ikinci işimiz ve yine çok iyi bir sonuç aldık, memnuniyet garantili diyebilirim. Teşekkürler.
2 hafta önce
Teşekkürler
3 hafta önce
Bu işi yaptırmadan önce bu kadar mutlu ve menun olacağımı tahmin etmezdim. Sadece örnek çalışma maksatlı sipariş vermiştim ama işin sonunda beni fazlasıyla tatmin eden bir çalışma oldu. İlgi alak ve profosyonellik de cabası. Herkese şiddetle tavsiye ederi
1 ay önce
Çok güzel bir çalışma oldu, Erkan Bey çok nazımızı çekti kendisine teşekkür ediyoruz. Tekrar çalışmakta tereddüt etmeyeceğimiz birisi.
1 ay önce
Kurumsal kimlik çalışmasındada bizi çok mutlu eden çalışmalar hazırlayan Erkan Bey çok teşekkürler ,çok yaratıcı ve elit bir çalışma oldu ellerinize sağlık...
1 ay önce
Erkan bey ile 1 yılı aşkın çalışmaktayız , çok başarılı ve profesyonel bir grafikerdir.Gözünüz kapalı iş verebilirsiniz.
1 ay önce
düşüncelerinizin olduğu gibi çıktıya dönüşmesi çok keyif verici. teşekkürler.
2 ay önce
Çok özenli ve titiz çalışan biriyle çalışmak çok keyif verici ikinci kez çalışma fırsatı bulduk ve tekrardan çok memnun kaldık. Tasarım işi olan herkesin çalışmasını içtenlikle tavsiye ederim. Tekrardan güzel çalışma için teşekkür ederim.