Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
eydart
En son 45 dakika önce görüldü.
(353)

Süper Satıcı

100%
Olumlu Yorum(353)
9
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
58dakika
Ortalama Yanıt Süresi
Ankara
Şehir
EydArt Tanıtım Hizmetleri | 17 Yıllık Tecrübe | Farklı Düşün Farklı Kal !

En çok satış yaptığı iş

eydart kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

5 saat önce
Her defasında farklı çalışmalarla benzersiz heyecana kapılmanın müthiş sonucu. Mükemmel iş ve ilgi.
2 hafta önce
Çalıştığım en iyi tasarımcı! Her hafta başka bir iş yapıyoruz ve her hafta aynı ve mükemmel kalitede iş teslim ediyor... Yeniden ellerinize sağlık.
2 hafta önce
Teşekkür ederim. Zamanında hızlı teslimat için teşekkürler
4 hafta önce
Daha önce de fikrinden ve emeğinden faydalandığım bir kişi. Özellikle, yazılı ortamda olsa bile iletişim ve kısa brief ile ihtiyacı çok iyi anlama konusu ile doğru çözümü yaratma konusunda çok başarılı. Teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık.
1 ay önce
İkince kez .çalıştık. Her zamanki gibi hızlı , sonuç odaklı ve mükemmel . Teşekkürler
1 ay önce
Tecrübeli,ne istenildiğini anlayan ve çözüm üreten bir arkadaşımız.Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
Satıcının Cevabı: Sezgin Bey, sağolun övgülerinizle beni onore ettiniz. Çok keyifli bir çalışmaydı. Sizinle tanıştığım için çok memnun oldum. Değerli yorumunuz ve benimle çalışmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar.
1 ay önce
Erkan Bey kesinlikle yaptığı işin karşılığını fazlasıyla teslim etmektedir. Bu süreç boyunca her saniye / her dakika iletişimde kalarak hem işleri hızlandırdı hem de kusursuz bir iş çıkarttı. Hoş sohbetiniz için ayrıca teşekkürler. Elinize sağlık.
1 ay önce
Kendisi son derece kibar/naif, sanatçı ruhlu ve işinde fazlasıyla iyi biri. Hayal gücümüzün ötesinde bir tasarımla siparişimizi tamamladı.
1 ay önce
Gerçekten işinin ehli bir tasarımcı! Bir logo tasarlattım ve devamı geliyor. Şuanda çalışmak isteyeceğim tek kişi bu konuda. Sadece isteklerinizi söyleyin ve hayalinizin ötesiyle karşılaşın.
1 ay önce
Yakınlığınız için teşekkür,işinize olan saygınız için tebrik ederim. Sabahlara kadar çalışıp işimi yetiştirdiniz. Hemde 10 numara.. bir sonraki işimizde görüşmek üzere...
Satıcının Cevabı: Uğur Bey, çok kaliteli bir insansınız. Kaliteli insanlara her zaman değer verdim. Sizin için ne zaman olursa her zaman sabahlara kadar çalışırım. Değerli yorumunuz ve her zaman benimle çalışmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar.
4 gün önce
Çok özenli ve titiz çalışan biriyle çalışmak çok keyif verici ikinci kez çalışma fırsatı bulduk ve tekrardan çok memnun kaldık. Tasarım işi olan herkesin çalışmasını içtenlikle tavsiye ederim. Tekrardan güzel çalışma için teşekkür ederim.
2 hafta önce
ikinci çalışmamızda yine harikalar yaratmışsınız teşekkürler
3 hafta önce
Çok başarılı, beklediğimin üzerinde bir titizlikle tamamladı projeyi.
1 ay önce
Erkan bey ne istediğimizi tam anlamıyla anlayıp tüm imkanlarıyla bize kısa sürede yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Bionlukdaki tek adresim..
1 ay önce
"Sırtınızı arkanıza yaslayın, emin ellerdesiniz."
1 ay önce
kesinlikle çok başarılı.. kısa sürede tam istediğim gibi bir iş çıktı ortaya. herkese kesinlikle tavsiye ederim
1 ay önce
Tam anlamıyla kurumsal bir tasarım oldu. Her isteğimize itinayla yardımcı oldu. Sürekli iletişim halinde olabileceğiniz iyi bir tasarımcı. Ellerinize sağlık Erkan bey.
1 ay önce
Çok tecrübeli, profesyonel ve işinin ehli bir tasarımcıyla çalışmak istiyorsanız başka yere bakmanıza gerek yok, Eydart doğru adres. Tekrardan teşekkür ediyorum.
1 ay önce
Kendi iç güzelliğini işine yansıtması kendisine değer katıyor. Fazla söze yoruma gerek yok. Çünkü yaptığı işler konuşuyor. İkinci çalışmam ve son derece memnunum. Gözü Kapalı çalışabilirsiniz.
1 ay önce
her zamanki gibi harika işler yaptınız çok teşekkür ederim.
Satıcının Cevabı: Erhan Bey, sağolun övgülerinizle beni onore ettiniz. Değerli yorumunuz ve her işinizde her zaman benimle çalışmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar.