Giriş Yap
Neye ihtiyacınız var?
S
eydart
En son 2 saat önce görüldü.
(436)

Süper Satıcı

100%
Olumlu Yorum(436)
8
Teslim Edilen İş
(Son 30 günde)
55dakika
Ortalama Yanıt Süresi
Ankara
Şehir
EydArt Tanıtım Hizmetleri | 17 Yıllık Tecrübe | Farklı Düşün Farklı Kal !

En çok satış yaptığı iş

eydart kullanıcısına ait tüm işler

Müşteri Yorumları

6 gün önce
Beklentimizin üzerinde bir çalışma,çok teşekkür ederiz. İstediğinizi iyi anlatırsanız,en güzel sonucu alırsınız. Tavsiye ederim.
1 hafta önce
Kurumsal kimlik konusu üzerine bionluk sitesinde daha kaliteli bir hizmet alacağınız başka bir kişi olduğunu düşünmüyorum.Eydart işinde uzman fiyat ile kaliteyi oranladığınızda kesinlikle tercih edilecilir.Şiddetle tavsiye edilir.
1 hafta önce
Ne istediğini bilene, en iyiyi sunacak bir grafiker... Yine çok güzel bir çalışma oldu. elinize sağlık.
3 hafta önce
Başarılı bir iş
1 ay önce
Bu alanda calisma yapabileceginiz en yetenekli ve kurumsal kisi. Gozunuz kapali guvenin.
1 ay önce
Erkan Bey Teşekkür ederim. Her zamanki gibi güzel bir çalışma oldu.
1 ay önce
Her zamanki gibi çok güzel elinize sağlık
1 ay önce
Erkan Hocam yolun açık olsun eline sağlık tasarımların tam istediğim tşk ederim farklı işlerde tekrar çalışırız inş şiddetle tavsiye ediyorum
1 ay önce
Erkan Bey ile 3 çalışma gerçekleştirdik. Her bir finalde özgün bir çalışmayı bize sundular. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 4 üncüsü yolda :) Mutlaka çalışın.
1 ay önce
Öncelikle Farklı bir müşteri deneyimi yaşattılar.Teşekkür ediyorum. İsteklerimi yazılı olarak Erkan Bey'e ilettim ve sonuç olarak istediğimin çok çok üstünde "özgün" bir çalışma gerçekleştirdi.Çok ender bulabileceğiniz bir yetenek. Kesinlikle Çalışın.
1 hafta önce
Uzun süredir çalışıyoruz, her defasında memnun ayrılıyoruz. Teşekkürler.
1 hafta önce
Herşey için çok Teşekkür ederim. Bu 4. çalışmamız Erkan Bey'le. Çok profesyonel ve kaliteli logo tasarımları yapıyorsunuz. Herkese tavsiye ederim.. :)
2 hafta önce
Oldukça hızlı çözüm ürettiler. Teşekkür ederim.
3 hafta önce
Her çalışmada daha da güzel işler çıkarıyor. Ne istediğinizi anlayıp sektöre göre araştırma yaparak çok alternatifli harika çalışmalar yapıyor. Bu kadarını beklemiyordum gerçekten, tek kelimeyle müthiş; ortaya beklentilerinizin çok üstüne bir iş çıkıyor.
1 ay önce
Zamanında ve bol alternatifli güzel çalışmalar aldım. Teşekkür ederim.
1 ay önce
Erkan Bey işini bilen güvenebileceğiniz birisi.Çalışmaları profesyoneldir.Tercih ettiğinizde pişman olmayacağınız birisi.Teşekkür ederiz.
1 ay önce
Hızlı dönüş için teşekkürler Erkan Bey.
1 ay önce
Kurumsal kimlik çalışmamızıda tamamladık. Erkan Bey ile çalışmaktan son derece memnunum. 4 üncü çalışmamız oldu. Aynı kalitede işlerimizi teslim aldık. Mutlaka çalışın.
1 ay önce
1 Brief ve sonuç mükemmel bir logo , çok teşekkür ederim Erkan Bey...Büyük bir yetenek mutlaka çalışmalısınız.
2 ay önce
Erkan bey işinde oldukça başarılı ve ilgili bir tasarımcı. Beklentilerimizi sonuna kadar karşıladı. Kurumsal kimlik çalışması için teşekkür ederim.
Satıcının Cevabı: Berk Bey, sağolun övgülerinizle beni onore ettiniz. Değerli yorumunuz, övgüleriniz ve benimle çalışmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar.