Popüler İçerikler

Editörün Seçtikleri

freelancer ne demek

Freelancer Ne Demek?

Freelancer ne demek? Freelancer çalışma sistemini keşfetmeden önce, freelancer’ların özgür dünyasını keşfetmek isteyebilirsin. Freelance çalışma sisteminin artı ve eksilerini keşfetmek üzere yazımıza göz at!

freelance çalışma

Freelance Çalışmanın Artıları ve Eksileri

Freelancer veya serbest çalışan olmak çoğu insanın düşündüğü kadar muhteşem ve kolay olmayabiliyor. Serbest çalışmaya başlamayı düşünüyor veya son zamanlarda iyi hissetmediğin tam zamanlı işinden ayrılmayı istiyorsan; bu çalışma sisteminin avantajlarını ve dezavantajları üzerine mutlaka düşünmelisin…

müşteri reddetme

Müşterini Kibar Şekilde Reddetmenin Yolları

Müşteri, herhangi bir projesi için sana ulaştığında işi çoğunlukla acildir ve reddedilme ihtimalini genellikle düşünmez. Bazı müşteriler bunu kişisel bir reddetme olarak kabul eder. Müşterilerini “profesyonel biçimde reddetmek” için ipuçlarımıza göz at!

Dijital Pazarlama İpuçları

içerik pazarlama trendleri

2022 İçerik Pazarlama Trendleri

İçerik pazarlama her yıl daha popüler hale geliyor. Farklı bir çok pazarlama kanalını içeren bu popüler pazarlama türünde önümüzdeki yıl neler ön plana çıkıyor? 2022 içerik pazarlama trendlerine göz atmak için yazımıza göz at!

niş pazarlama

Niş Pazarlama Nedir?

oldukça dar bir tüketici grubunun istek ve taleplerine yönelik geliştirilen pazarlama aksiyonlarının bütününü temsill eden Niş Pazarlama kavramını tüm detaylarıyla ele aldık!