Popüler İçerikler

Dünya Çevre Günü: Freelancer’lığın Çevreye Olumlu Etkileri

Bir faaliyetin veya sürecin çevresel etkisi, çevreye faydalıysa olumlu olarak kabul edilir. Başka bir deyişle; söz konusu faaliyet olumlu olarak nitelendirilmesi için, süreç veya hizmet çevreye hiçbir şekilde zarar vermemelidir diyebiliriz. Esnek çalışma veya freelancer çalışma düzeninin çevreye bir çok konuda olumlu etkisi olduğunu biliyoruz.

freelancer

Ayın Favori Freelancer’ı: betahouse

Sosyal medya reklamcılığı alanında uzmanlaşan freelancer Kenan’ın işlerini incelemek ve hikayesinden ilham almak istersen blog yazımıza mutlaka göz at!

Editörün Seçtikleri

freelancer ne demek

Freelancer Ne Demek?

Freelancer ne demek? Freelancer çalışma sistemini keşfetmeden önce, freelancer’ların özgür dünyasını keşfetmek isteyebilirsin. Freelance çalışma sisteminin artı ve eksilerini keşfetmek üzere yazımıza göz at!

freelance çalışma

Freelance Çalışmanın Artıları ve Eksileri

Freelancer veya serbest çalışan olmak çoğu insanın düşündüğü kadar muhteşem ve kolay olmayabiliyor. Serbest çalışmaya başlamayı düşünüyor veya son zamanlarda iyi hissetmediğin tam zamanlı işinden ayrılmayı istiyorsan; bu çalışma sisteminin avantajlarını ve dezavantajları üzerine mutlaka düşünmelisin…

müşteri reddetme

Müşterini Kibar Şekilde Reddetmenin Yolları

Müşteri, herhangi bir projesi için sana ulaştığında işi çoğunlukla acildir ve reddedilme ihtimalini genellikle düşünmez. Bazı müşteriler bunu kişisel bir reddetme olarak kabul eder. Müşterilerini “profesyonel biçimde reddetmek” için ipuçlarımıza göz at!

Dijital Pazarlama İpuçları

seo stratejisi

SEO Stratejini Güçlendir: 5 Ücretsiz Google Ürünü

SEO optimizasyonu sayesinde; arama motorlarında daha fazla görünürlük elde edebilir ve web sitene organik olarak daha fazla nitelikli ziyaretçi sağlayabilirsin. Dünyadaki en büyük arama motoru Google’ın bu alanda geliştirdiği bazı ücretsiz uygulamalar, SEO optimizasyonunu oldukça kolaylaştırıyor. SEO için önemli olan 5 ücretsiz Google ürününü senin için inceledik. ✍🏻

dijital pazarlama trendleri

2023 Dijital Pazarlama Trendleri

Bu gönderide, her ne kadar uzak bir geleceğe dair çılgınca ve çığır açan tahminler elde edemeyecek olsan da, önümüzdeki yıl yoluna çıkacak potansiyel değişikliklere yönelik bazı sağlam, gerçekçi ve uygulanabilir pazarlama trendlerini ve fikirlerini bulacaksın.

blog

Blog Trafiğini Artıracak 9 Öneri

WordPress ile oluşturduğun web sitene trafik çekmek için uzman veya pazarlama gurusu olman gerekmiyor. Bu makalede paylaştığımız faydalı ipuçlarını takip et ve ziyaretçilerin akın akın gelmeye başlamasını izle!