Popüler İçerikler

Ayın Favori Freelancer’ı: iremoznurkilic

Seslendirme sanatçısı İrem Öznur Kılınç’ın seslendirme kategorisindeki yolculuğu, seslendirmen olmak isteyenlere önerileri ve çok daha fazlası, kendi anlatımıyla blogumuzda!

Editörün Seçtikleri

freelancer ne demek

Freelancer Ne Demek?

Freelancer ne demek? Freelancer çalışma sistemini keşfetmeden önce, freelancer’ların özgür dünyasını keşfetmek isteyebilirsin. Freelance çalışma sisteminin artı ve eksilerini keşfetmek üzere yazımıza göz at!

freelance çalışma

Freelance Çalışmanın Artıları ve Eksileri

Freelancer veya serbest çalışan olmak çoğu insanın düşündüğü kadar muhteşem ve kolay olmayabiliyor. Serbest çalışmaya başlamayı düşünüyor veya son zamanlarda iyi hissetmediğin tam zamanlı işinden ayrılmayı istiyorsan; bu çalışma sisteminin avantajlarını ve dezavantajları üzerine mutlaka düşünmelisin…

müşteri reddetme

Müşterini Kibar Şekilde Reddetmenin Yolları

Müşteri, herhangi bir projesi için sana ulaştığında işi çoğunlukla acildir ve reddedilme ihtimalini genellikle düşünmez. Bazı müşteriler bunu kişisel bir reddetme olarak kabul eder. Müşterilerini “profesyonel biçimde reddetmek” için ipuçlarımıza göz at!

Dijital Pazarlama İpuçları

instagram güncelleme

Ekim 2021: En Güncel 9 Yeni Instagram Özelliği

Kullanıcı alışkanlıklarını belirleme ve düzenli olarak güncellenen yeni özellikleri ile diğer sosyal medya mecralarını şekillendirme gibi süper güçlere sahip Instagram, Ekim 2021 itibariyle yni Instagram güncellemelerini duyurdu. Göz atmak ister misin?